Калькулятор для визначення індексу маси тіла

Adrenalin_gym> Калькулятори > Індекс маси тіла

Калькулятори

Adrenalin gym foto

Для отримання розрахунку переміщуйте мишкою повзунок на лінії, або введіть дані вручну

Індекс маси тіла:

0

Дізнайся більше про здорове харчування

Все про харчування

Пройди нашу програму харчування з тренером

Придбати програму
  • Якщо індекс мати тіла (ІМТ) менше 18,5 – вага недостатня. Підвищується ризик виникнення таких розладів здоров’я, як аменорея у жінок (відсутність місячних), крихкість кісток, нестача поживних речовин для здорового функціонування усіх систем організму.
  • Якщо індекс маси тіла (ІМТ) становить 18,5 - 24,9 – вага у нормі. «Ідеальний» ІМТ для людей віком до 25 років - 22 - 23. Якщо ІМТ наближується до показника 25, почніть контролювати об’єм талії і пам’ятайте про про фізичну активність.
  • Якщо індекс маси тіла (ІМТ) становить 25.0-29,9 - то у Вас надлишкова вага, що є фактором високого ризику виникнення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, порушень статевої функції та інших захворювань. Намагайтеся зменшити вагу, почніть правильно харчуватися і займатися спортом.
  • Якщо індекс маси тіла (ІМТ) більше 30 - у вас велика надмірна вага (ожиріння). Вам треба худнути до більш низьких значень ІМТ, щоб здорово жити. Високий індекс маси тіла пов'язаний з підвищеним ризиком смертності від будь-яких причин, включаючи діабет, хвороби серцево-судинної системи, гіпертонію і артрит.
  • Короткі статті про Раціон при схудненні та Раціон при наборі ваги